Na przełomie maja i czerwca odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Warcaby dla uczniów klas II–III. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez wychowawczynie świetlicy – panią Izabelę Krzemińską-Leleń i panią Marię Urban przy współpracy pana Grzegorza Zdzymiry – nauczyciela wychowania fizycznego.
W rozgrywkach uczestniczyło 16 uczniów, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnością logicznego myślenia oraz sportową postawą. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, a każda partia dostarczała wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono laureatów:
Klasy 2
I miejsce – Grzegorz z klasy 2b
II miejsce – Vladyslav z klasy 2b
III miejsce- Bruno z klasy 2c
Klasy 3
I miejsce – Weronika z klasy 3b
II miejsce- Quynh z klasy 3b
III miejsce – Stanisław z klasy 3b
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy za udział i życzymy kolejnych sukcesów podczas następnych szkolnych rozgrywek warcabowych.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy!

















































