Czerwiec to miesiąc, w którym uczniowie klas młodszych aktywnie zaangażowali się w różnorodne warsztaty rękodzielnicze. Dzieci z klasy pierwszej przez kilka dni nabywały umiejętności szycia ręcznego, a efektem ich pracy były własnoręcznie uszyte filcowe koty przytulanki. W kolejnych dniach dzieci z klas 1–3 wzięły udział w letnich warsztatach plastycznych, podczas których wykonały przytulanki ryby ze skarpetek. Największą radość sprawiło uczniom ozdabianie rybek pięknie mieniącymi się w słońcu kryształkami. To był zdecydowanie bardzo twórczy miesiąc dla naszych najmłodszych uczniów!























































