W połowie czerwca uczniowie klasy 1 wybrali się na zieloną szkołę, by podziwiać walory przyrodnicze Roztocza. W trakcie dwudniowego pobytu dzieci zwiedziły Szczebrzeszyn, w tym pomnik słynnego chrząszcza, Zwierzyniec i Roztoczański Park Narodowy, a także Józefów z wieżą widokową. Największą atrakcją okazały się warsztaty geologiczne oraz przejście najpiękniejszą ścieżką przyrodniczo-historyczną na terenie rezerwatu Czartowe Pole. Ostatniego dnia uczniowie przeszli ścieżką wiodącą nad malowniczymi wodospadami nazywanymi szumami, a także zwiedzili Zamość. To był wyjątkowy, wspólnie spędzony czas!























































