Klasa 4 przygotowała przedstawienie pt. „Bezpieczne wakacje”. Uczniowie przypomnieli najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. W ciekawy i pomysłowy sposób pokazali, jak unikać niebezpiecznych sytuacji nad wodą, na drodze oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu. Przedstawienie było interesującą i wartościową lekcją dla wszystkich widzów.





















































